Узбережжя річок знову завалені сміттям

1

Узбережжя річок знову завалені сміттям

Відпочивальники, яких влітку на узбережжях водойм багато, незважаючи на просвітницьку кампанію, яку весь час проводять волонтери, все одно залишають по собі купи сміття. Місцями – навіть завалюють береги водойм залишками будівельних матеріалів. А пластикові пляшки, одноразовий посуд та папір… навіть памперси можна знайти вздовж усієї течії Ріки та Тиси.

Найгірше, що біля річок та у воді багато битого скла, яким можуть поранитись як дорослі, так і малеча. Крім того, за бажання можна назбирати кілька десятків кілограмів консервних банок.

2

На зауваження ж краяни здебільшого реагують агресивно. На прохання прибрати за собою відповідають, що у місцях відпочинку повинні бути встановлені сміттєві урни. Лише окремі забирають сміття, завантажуючи його в багажники автівок. Між іншим, торік група активістів встановила з десяток контейнерів вздовж берегів річок. На жаль, більшість із них на сьогодні украли.

3

Дивно, але принести з собою на ріку продукти та тару чомусь нікому не важко, а коли треба непотріб забрати додому – у декого виникають проблеми.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)