Хустяни вибороли найвищу нагороду фестивалю-конкурсу у Болгарії

image-0.02.01.354d0ea2643083a736579aca746297f958b34bf8a3b41878cf24ebffc36ba09b-V

Хустяни вибороли найвищу нагороду фестивалю-конкурсу у Болгарії

15-26 червня у місті Балчик пройшов ІХ Міжнародний музично-хореографічний фестиваль-конкурс «Сонячна Болгарія». На заході, у якому взяли участь представники України, Молдови, Росії, Білорусі та Болгарії, на суд журі було представлено 27 постановок. Нашу державу представляли шість колективів, а область – зразковий хореографічний ансамбль «Хустяночка».

-«Сонячну Болгарію» наш колектив підкорював не вперше. Два роки поспіль ми виборювали премію І ступеня  у номінації «Хореографія». Зараз же – отримали найвищу нагороду – гран-прі. Емоцій багато. Нас тепло зустрічали, проводжали бурхливими оваціями, діти мали насичену програму відпочинку – і купання в морі, і забави, і ігри, і екскурсії, і дискотеки, і чудове харчування. Та найбільше втішає, що вдалося заслужити справді високу, гідну оцінку журі і дуже схвальні відгуки про роботу, – наголосила для газети «Наш Хуст» керівниця ансамблю, заслужений працівник культури України Ірина Гнепа.

IMG_9987

Виконувала ж «Хустяночка» під час фестивалю-конкурсу чотири постановки: «А Сотню вже зустріли небеса», «Танцюють бойки», «Гей, Маріко, поть іграти» та «Карпатські візерунки».

Зі слів пані Ірини, захід пройшов дійсно на високому рівні та допоміг дітям і цікаво провести час, і підвищити професійний рівень, і знайти нових друзів.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)