Чи запрацює у Криві арт-майстерня дитячої творчості?

44444

Чи запрацює у Криві арт-майстерня дитячої творчості?

Її автором є вчителька Тетяна Вакарова, яка нещодавно успішно завершила проект першої краудфандингової кампанії на GoFundEd. Наразі вона не просто ділиться набутим досвідом із іншими, а й почала впроваджувати новітні технології нестандартного підходу до розвитку дитячих талантів.

-Мені захотілось поділитись власним досвідом з іншими вчителями та залучити їх до творення кращого освітнього середовища у нашій школі! Так і з’явився проект – “Арт-майстерня для дитячої творчості” спільно з Віктором Юрійовичем, що організовує у школі гурткову роботу для учнів! – каже вчителька.

Напарник пані Тетяни – людина обрадована, вміє зацікавити учнів і створювати самотужки рукодільні дива. Тож вироби його вихованців експонуються на різноманітних виставках у межах Хустщини та Закарпаття.

-Для того, щоб можна було залучити більшу кількість дітей до арт-майстерні, а також виготовляти разом з ними вироби, які можна використовувати на інших уроках, ми хочемо створити для них більш зручне середовище. Для цього нам потрібно докупити кілька приладів та матеріалів, а також облаштувати для учнів робочі місця, – ділиться думками  Тетяна Вакарова. – Вони разом із вчителем проектуватимуть рухомі моделі з дерева, виливати з олова фігурки. Своїми руками та за допомогою отриманих інструментів створюватимуть прилади для школи (до прикладу, анемометр для визначення швидкості та напрямку вітру, щоб мати можливість робити щоденні записи у календарі погоди, який є, майже, у кожному класі), створять дві шашкові дошки для гри на подвір’ї  школи, щоб на перервах діти могли погратися у інтелектуальні ігри.

Крім того, вчителька прагне поширювати досвід серед інших, у рамках арт-майстерні проводити майстер-класи, оприлюднювати надбання через онлайн-трансляції  в YouTube.

Утім для цього їй потрібні кошти. Підтримати проект Тетяни Вакарової можна за посиланням:  GoFundEd.

Наразі на її балансі 350 гривень із 6000 заявлених. Тож хто має можливість, поспішайте долучитись до доброї справи, адже до завершення проекту залишився всього 31 день.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)