У Хусті почали встановлювати оригінальні люки

8

У Хусті почали встановлювати оригінальні люки

Скільки б комунальники міста над Тисою не боролися з викрадачами металевих покришок із каналізаційних люків, їх все одно цуплять. Правда, останнім часом не настільки часто, як раніше.

Утім оригінальний засіб «протилюкової терапії» придумали власники приватного сектору на вулиці Августина Волошина. Один з господарів, не довго мудруючи, прикрив «чорну діру» на дорозі дерев’яним щитом.

Звичайно, «картина» має не надто естетичний вигляд, проте хоч якось захищає пішоходів від… занурення у «прірву».

Напевно, найдієвішим способом боротьби з подібними правопорушеннями було б проведення регулярних візитів працівниками поліції до пунктів прийому кольорових металів. Там би і покришки знайшлися, і багато інших не менш цікавих речей, украдених від мешканців Хуста.

Слід зазначити, що згідно зі статтею 198 Кримінального кодексу України, за прийом металевих люків та решіток працівники пункту прийому караються арештом на строк до шести місяців або обмеженням чи позбавленням волі на строк до трьох років, оскільки це вважається майном, здобутим злочинним шляхом, а дії працівників пункту – збутом викраденого.

Самим же крадіям світить реальне покарання – до трьох років позбавлення волі за статтею 213 Кримінального кодексу України «Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом».

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)