Повернення в минуле. Випускники Закарпатського лісотехнічного коледжу зустрілися через 65 років

1

Повернення в минуле. Випускники Закарпатського лісотехнічного коледжу зустрілися через 65 років

Рівно 65 років тому 85 студентів тодішнього лісотехнічного технікуму отримали дипломи спеціалістів за спеціальністю «Технологія лісозаготівель». У кожного з них був свій життєвий шлях, свої здобутки і труднощі. Тож, на жаль, до ювілею рідної «альма-матер» дожили тільки шестеро, а на зустріч випускників змогли приїхати тільки троє.

2

-Наразі разом зі мною розділили свято Микола Ростока та Костянтин  Стойка, а із-за різних причин не змогли бути присутніми на дійстві Олександр Чулей, Михайло Бобочка та Іван Довгій. Усі ми все трудове життя провели у лісовій галузі і наразі приємно згадувати юність, безтурботні будні, сесії та викладачів, – зауважив Юрій Ростока.

3

Про сучасне життя коледжу розповів директор навчального закладу Роман Ковалишин. Присутніх квітами, подяками та подарунками привітав член президії обласної організації профспілок працівників лісових галузей Михайло Черепаня.

4

Першокурсники ж підготували для поважних гостей цікаву розважальну програму. Завершилася зустріч спільним фото на згадку та вшанування хвилиною мовчання тих, хто не зміг дожити до ювілею.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)