Хустяни рятуються від спеки масовим купанням

1

Хустяни рятуються від спеки масовим купанням

Майже 40 градусів у затінку. Аномальна спека в Закарпатті змінила негоду з градобоєм. Якщо дехто рятується від пекучих променів сонця у фонтанах, то більшість хустян вихідні проводять на узбережжях річок.

Хоч пляжів у місті й немає, та вздовж русел Ріки та Тиси тисячі людей. Більшість – майже не вилазять  із води. Для дітей – особлива радість, можна попірнати й поплавати, побавитися з друзями у здоганяли.

2

-Що може бути кращим за канікули, – радіє 11-річний Артур. – Вода загартовує, тому на річці я щодня, навіть деколи в похмурну погоду купаюся.

Дорослі ж поруч із малечею і самі стають схожими на дітей.

-На річці ми від ранку. Тут готуємо їжу й відпочиваємо. Зараз поки що не можу взяти відпустку. А в липні плануємо з друзями щонайменше два тижні провести на природі, уже й палатки купили, – ділиться думками 27-річна хустянка Ольга.

Туристів, між іншим, у цю пору біля водойм теж чимало.

3

-Ми завітали до Закарпаття автостопом. Уже побували в Ужгороді, Мукачеві, Берегові, Виноградові, Іршаві. Зараз гостюємо в Хусті. У понеділок хочемо відвідати Тячів та Рахів, а відтак – піднятися на Говерлу, – зізнається група молодих киян.

Відпочинок-відпочинком, а головною проблемою дозвілля за містом є сміття, залишене після пікніків. Його, на жаль, мало хто забирає з собою додому.

mediakhust.net

 

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)