Вишківчанина вбили через велосипед

8974_1

Вишківчанина вбили через велосипед

Хустські поліціянти розкрили умисне тяжке тілесне ушкодження, яке призвело до смерті в смт. Вишково. До суду подано клопотання про обрання запобіжного заходу щодо підозрюваного – тримання під вартою.

Як повідомляє відділ комунікації ГУ ПН в Закаорпатській області, стражі порядку  з’ясували, що потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження металевим цвяховиймачем та руками. Смерть наступила від травм голови, тулуба, лінійного перелому кісток основи черепа, множинних переломів ребер, розриву легені та больового шоку.

У ході слідства вдалося з’ясувати, що потерпілий та підозрюваний в домі останнього разом вживали спиртні напої. Конфлікт між чоловіками виник через велосипед. Потерпілий поставив свій транспортний засіб у домі підозрюваного. Власника така поведінка обурила і він попросив прибрати велосипед. Не побачивши ніякої реакції гостя, чоловік викинув транспортний засіб у двір. Через це виникла сварка, яка переросла бійку.

Підозрюваному оголошено підозру в скоєному злочині за ч. 2 ст. 121 КК України, тобто умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, спричинило смерть потерпілого. Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)