«Закарпатські оголошення» по-хустськи

13530527_1123109054401639_1929983065_n

«Закарпатські оголошення» по-хустськи

Електроопори в місті над Тисою знову рясніють рекламою

Газета «Закарпатські оголошення» виходить із 2000 року і є лідером на ринку рекламно-інформаційних видань області. Про неї знає в нашому краї кожен… навіть ті, хто не має що запропонувати іншим. Утім до рекламування власних проектів через періодику вдаються далеко не всі. А дарма! Адже презентація послуг у друкованому виданні справді сприяє успіху… на відміну від незаконного розклеювання оголошень у людних місцях, що суперечить правилам благоустрою населеного пункту.

Зокрема, в Хусті спритники винайшли оригінальний, але не зовсім законний спосіб заявити світові про себе – розклеюванням афіш на електроопорах.

-Як клеймо на ліхтарних стовпах навпроти вулиці Поперечної у самому «серці» міста знову з’явилися листівки. У тих, хто розклеює агітматеріали зовсім немає поваги до інших, адже споглядати «заспамлелені» електроопори краянам не надто приємно, та й комунальникам знаходиться додаткова робота, бо ж саме їм доводиться знімати зі стовпів часом по кілька шарів паперу. До слова, опори було встановлено зовсім нещодавно, лише кілька років тому, а «рекламники» їх вже добряче попсували. Між іншим, телефони за вказаними номерами не відповідають, – розповіла для газети «Наш Хуст» директор КП «Реклама-Хуст» Магдалина Скомаровська.

Однак найбільш прикро, що авторами листівок іноді є навіть ті, хто мав би доносити до громадськості культуру, а не показувати приклад безкультур’я, тим більше, коли йдеться не про якийсь бізнес-проект, а про виставу для дітей чи концерт.

До речі, подати оголошення або розмістити анонс події можна і в газеті «Наш Хуст».  Телефон для довідок: (067)100-20-75.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)