«Молодий» борщ подорожчав… або Скільки супу можна зварити за «мінімалку»?

borsh

«Молодий» борщ подорожчав… або Скільки супу можна зварити за «мінімалку»?

Здається, сьогодні майже нічого дешевого немає… і свідченням цьому є одна з найрозповсюдженіших українських страв – звичайний борщ.

На початку минулого літа придбати борщовий набір можна було за 78 гривень. У цьому ж році він істотно подорожчав. Принаймні, у Хусті.

Слід зазначити, що за даними консалтингової компанії «Hay Group», індекс борщу, або вартість продуктів, необхідних для приготування цієї страви, за 4 місяці 2016 року склав 88,20 грн (однак мова йде про борщ з минулорічних овочів, які наразі можна придбати досить дешево). І це, до речі, на 1,71 гривні, або 1,72% більше, ніж півроку тому, у грудні 2015-го.

Однак ми підраховуватимо вартість саме борща з цьогорічної зеленини.

Отже, молода картопля коштує 7-8 грн за кілограм, морква – 15-18 грн, капуста – 1, 50 грн, буряк – 15 грн, цибуля – 12-13 грн, укріп, петрушка – 3 грн за пучок, томати – 25 грн (або томатна паста – 90 грамів – 4 гривні), олія – 28-30 грн за пляшку, м’ясо – 80-85 грн за кг (або гриби – 50-70 грн за кілограм). Виходить, що каструля (4 літри) супу обходиться в більше ніж у сотню гривень. І це без врахування приправ, часнику, сметани, солі… а також води, яка нещодавно теж подорожчала та газу, на якому потрібно варити страву і який наразі в нас вартує майже як справжнісіньке золото.

Дехто, правда, намагається здешевити страву, відмовляючись і від м’яса, і від грибів, а замість капусти використовує щавель або листя кропиви. Однак все одно сума « набігає» чималенька – щонайменше 80 грн.

Зі слів продавців зеленини, в цьому році ціни на овочі справді зросли.

До речі, враховуючи, що «мінімалка» віднедавна становить 1450 гривень, виходить, за неї можна приготувати приблизно 16 борщів із тогорічних овочів та 15 – із ранніх.

У той же час більшість краян переконані, що в народній мудрості: «нема борщу – вважай, немає що їсти» справді є раціональне зерно, бо незважаючи на подорожчання, страву продовжують готувати господині.

Цікаво, що 10 років тому, у 2006 році, вартість борщового набору становила щонайменше 6 гривень 50 копійок, а максимум —13.50 грн. Однак ціни, які за цей час сягнули захмарних висот, фактично зводять нанівець радість від закупівлі найпростіших продуктів для приготування улюбленої страви багатьох закарпатців.

Між іншим, згідно з дослідженням міжнародної компанії «Business to business», що займається вивченням споживацьких ринків, наші співвітчизники витрачають на їжу всього 40% своїх доходів, при тому, що в країнах Європи цей показник сягає більше ніж 60 відсотків. На жаль, у нас основну частину сімейного бюджету «з’їдають» комунальні послуги. Отже, невже навіть така популярна національна страва, як борщ… для наших краян поволі стає розкішшю.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)