Чи буде Хуст одним із семи чудес України? 20 днів голосування

1

Чи буде Хуст одним із семи чудес України? 20 днів голосування

Як повідомлялося раніше, 1 червня стартував фінальний,  5 етап всеукраїнської акції «7 чудес України: історичні міста та містечка».

Наразі триває запекла боротьба зі лідерство, яке утримує Хуст. Однак, на жаль, не обходиться без прикрощів, махінацій та штучних закруток.

Зокрема, не завжди враховуються голоси тих, хто віддає їх за закарпатське містечко. Одного разу Хустові навіть «відкрутили» голоси.

Тим часом Фейсбучна спільнота активно відстоює правду.

-Звернення до Оргкомітету: “Доброго ранку! Звертаємося до Вас ВТРЕТЄ! Наші голоси за Хуст зараховуються тільки після СЬОМОЇ!!! спроби!!! Йде потік скарг… То відкрутка, то зараз – блок! Просимо припинити це знущання! Ніхто не буде голосувати по 7 разів! Будемо звертатися до засновника проекту”, – пише Наталія Шимша.

-Мій голос 4 219 зараховано. Треба повторити, поки не зарахують. На жаль, над нами знущаються, – наголошує Микола Куделя.

Крім того, зі слів Наталії Шимші, яка найактивніше бореться за позиції міста над Тисою і навіть веде листування з оргкомітетом, аби захистити кожен голос, відданий за Хуст, результати волевиявлення нерідко блокуються хакерами.

У  той же час  трійка лідерів є незмінною: Хуст (4,225 голосів), Біла Церква, що на Київщині (3,843 голосів) та Галич Івано-Франківської області (3,749 голосів).

Шановні закарпатці! Редакція газети «Наш Хуст» просить вас підтримати Хуст, єдине місто з нашої області, представлене на проекті. Голосувати можна раз на добу з одного ІР за посиланням: “7 чудес України“.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)