Торгівля на газонах

13450800_1120451764667368_4498424581223580478_n

 Торгівля на газонах

Стихійна торгівля в Хусті – проблема не нова. З нею активісти борються вже далеко не перший рік, однак, на жаль, безрезультатно. Особливо гостро питання про реалізацію продуктів із бруківки постає влітку, адже у спеку по-перше, продовольчі товари легко псуються, а по-друге, зеленини стає надто багато на вулицях через те, що господині прагнуть збути як дари лісу, так і городів у найбагатолюдніших місцях.

Утім навіть на порушення правил торгівлі багато хто з хустян «закриває очі», розуміючи, що в державі складна ситуація і городники часом не мають із чого жити, тож активно купують від стареньких бабусь продукцію. Проте окремі торговці нахабніють все більше. Зокрема, днями влаштували собі чи то зону для праці, чи то зону для відпочинку прямо на газонах у середмісті.

Невже комусь зовсім начхати на працю інших, адже хтось у облаштування центральної частини Хуста вклав, м’яко кажучи, душу, не тільки сили. Невже у очах деяких продавців тільки «зелень» банкнот, невже вони не бачать насаджень, на яких  топчуться?

Час нарешті поліції вдаватись до більш радикальних дій і притягати порушників до адміністративної відповідальності як за нехтування правилами благоустрою, так і за торгівлю у не відведених для цього місцях.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)