Володимира Романа нагороджено діамантовою зіркою «Взірець професіоналізму»

1

Володимира Романа нагороджено діамантовою зіркою «Взірець професіоналізму»

У четвер, 16 травня, у Хусті вшановували медиків. Керівництво міста й району дякувало ескулапам за самовіддану працю, професійні якості та турботу за життя і здоров’я краян.

2

Крім вітальних слів кращих представників медичної сфери було нагороджено грамотами та подяками.

3

У своєму виступі начальник відділу охорони здоров’я Хустської РДА Віктор Бабич зауважив, що незважаючи на важкі часи, великий загін медиків Хустщини дарує населенню найдорожче – хороше самопочуття і, зберігаючи вірність обраній професії, щоденно стоїть на варті людського життя.

8

Утім «роздинкою» урочистого зібрання став виступ виконавчого директора  оргкомітету Всеукраїнської програми «Золоті Руки України» Ярослава Корженко.

7

-Роль медичної спільноти у нашому житті важко переоцінити. Кожен ескулап є в певній мірі чарівником, який сповідує принципи добра та гуманності. Тож нашу програму започатковано з метою відзначення успішних керівників та трудових колективів у різних сферах, у тому числі й у медицині з нагоди професійних та державних свят, ювілейних подій. Слід зазначити, що нещодавно до оргкомітету «Золотих Рук України» поступила пропозиція про відзначення заслуженого лікаря України, головного лікаря Хустської центральної районної лікарні Володимира Романа почесною відзнакою. Враховуючи професіоналізм, багаторічну сумлінну самовіддану працю цієї людини, взірцеві управлінсько-організаторські здібності, і те, що райлікарня в Хусті є однією з кращих медичних установ Закарпаття, ми вирішили нагородити керівника медичної установи не просто черговою нагородою, а найвищою відзнакою – діамантовою зіркою «Взірець професіоналізму».

5

У свою чергу пан Володимир висловив вдячність оргкомітету Всеукраїнської програми за диплом та орден, а колегам – за тисячі врятованих пацієнтів.

6

Не обійшлося свято й без концертної програми, яку своїми виступами скрасили вихованці центру бального, спортивного та сучасного танцю «Еліт», юна співачка Кароліна Борис, заслужений артист естрадного мистецтва України Іван Пилипець та інші виконавці.

4

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)