Черговий «олень» залишив автівку на пішохідному переході

13479514_1753988801486274_604682788_n

Черговий «олень» залишив автівку на пішохідному переході

Чомусь у Хусті модно паркуватися в недозволених місцях. Чомусь для хустян заборонений плід  надто солодкий. Чомусь у місті над Тисою за порушення правил дорожнього руху, зокрема, за зупинку  транспортного засобу у не відведеному для цього місці порушників не притягають до адміністративної відповідальності.

Закон паркування по-закарпатськи неписаний. Та він чимось нагадує стару, давно забуту народну мудрість, яка стверджує, що добре тому в дорозі, хто сидить на возі. Правда сьогодні гужовий транспорт витіснили автомобілі, та принцип предківського постулату від цього не змінилася.

З одного боку, можливість припаркуватися – тобто лишити авто в місті на публічній території на певний час – справа непроста. Інколи пошуки місця «під сонцем» для водіїв більш затратні у часі, ніж сама дорога.

Звичайно, автівок нині в Хусті більше, ніж місць, де можна їх «пришвартувати». Звичайно, відсутність паркінгу створює незручності для власників «залізних коней». Звичайно, нарікання водіїв на пішоходів, які перебігають дорогу там, де їм заманеться часом цілком справедливі, однак… це не дає права автовласникам залишати машини на «зебрі». І, між іншим, чи багато водіїв користувалися б послугами платних стоянок, коли є можливість прикинутись «оленем», знехтувати інтересами інших учасників дорожнього руху і влаштувати «причал» для автомобіля у зручному для себе місці.

На жаль, змінити ситуацію може тільки жорстка система штрафних санкцій. Однак поліція чомусь у справі з горе-паркувальниками займає позицію безмовного спостерігача.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)