Нижнє Селище готове об’єднатися з двома селами

нс

Нижнє Селище готове об’єднатися з двома селами

У Хустському районі обговорили ситуацію зі створення об’єднаних територіальних громад. Йдеться про ймовірну Нижньоселищненську ОТГ – із Нижнім Селищем та селами Копашново і Нанково.

Консультаційна зустріч з Нижньоселищанським сільським головою Шолею І.М. і секретарем ради Ларь В.М. та активом села більше стосувалась аналізу розрахунків бюджету майбутньої ОТГ в конфігураціях Н.Селище – Копашново та Н.Селище – Копашново – Нанково. В обидвох варіантах досягаються суттєвий виграш і переваги від об’єднання.

Окрім того, лідер нинішньої Нижньоселищанської громади Шоля І.М. розповів про заклади бюджетної інфраструктури, показав відремонтований і просторий Будинок культури, поділився планами проведення масових акцій і фестивалів на зразок «Селиської співанки», розповів про нинішній стан розвитку економіки і підприємництва та сільського туризму, провів екскурсію на знамените мале підприємство – Селиську сироварню, де виготовляють одні з кращих сирів в Україні за французькою технологією.
Попри всі кризи і проблеми, Нижнє Селище в особі його депутатів та активістів і громади готові стати центром майбутньої ОТГ, – повідомляє Офіс реформ.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)