Хустська райрада пропонує свій варіант реконструкції ділянки у середмісті

4

Хустська райрада пропонує свій варіант реконструкції ділянки у середмісті

Після останньої сесії, під час якої депутати відтермінували голосування про долю землі довкола адмінкорпусу Хустської районної ради, своє бачення ситуації висловили Хустський міський голова Володимир Кащук та голова Хустської РДА Назарай Павлій. Очільник райради Олександр Пацкан на  цій сесії не був присутнім, оскільки перебував на лікарняному. Однак і як людина, і як керманич краю, він має власну чітку позицію. Тож перед тим, як народні обранці знову приступлять до розгляду земельного питання ми попросили пана Олександра розповісти, який варіант вирішення ситуації пропонує він.

-На сесії райради 15  квітня було розглянуто звернення щодо передачі міській раді частини земельної ділянки, яку надано в постійне користування районній раді. Під час обговорення більшість депутатів не підтримали пропозицію міськради, мотивуючи своє рішення тим, що законодавство України не передбачає поділ земельних ділянок, що знаходяться в постійному користуванні. Крім того, нещодавно відбулося засідання депутатських комісій з участю представників міської ради, юристів, спеціалістів управління Держгеокадастру в Хустському районі. На жаль, під час зібрання консенсусу знову так і не було досягнуто. Утім ми підтримуємо ініціативу міської ради щодо реконструкції прилеглої до адмінбудинку райради території. Тому ми направили міському голові Володимиру Кащуку пропозицію з проханням розглянути можливість стосовно надання районній раді субвенції для проведення реконструкції території, яка справді потребує  благоустрою і приведення до ладу. При цьому ми гарантуємо дотримання проекту, затвердженого міською радою. Також пропонується звернутись  до   голови  Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса про надання  від області  субвенції  районній  раді для виконання цих  робіт. Тобто, під час сесії пропонуватимемо залишити ділянку довкола адмінбудинку в користуванні  районної ради. У той же час облагородження території будемо робити так, як запропонує міська влада,згідно проекту реконструкції міста. Також за нами  на сьогоднішній день залишається  і Монумент Слави, який місто ще раніше передало у власність  райраді. Його теж пропонуємо ремонтувати у рамках проведенням робіт із благоустрою  території, – розповів Олександр Пацкан.

Крім того, сама споруда у будь-якому разі потребує ремонту, адже її сьогоднішній занедбаний вигляд зовсім не оздоблює, а скоріше псує «обличчя» оновленого середмістя.

Тож якою буде доля ділянки довкола адмінкорпусу райради та Монументу  Слави – покаже результат голосування народних обранців під час наступної сесії, яка повинна відбутися вже незабаром.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)