Вулиця Карпатської України чи… Дорожніх “оленів”?

2

Вулиця Карпатської України чи… Дорожніх “оленів”?

Зараз зміна назв вулиць у тренді.  Тож можливо і в Хусті варто перейменувати вулицю Карпатської України на… вулицю Дорожніх “оленів”?

Слід зазначити, що з паркуванням у Хусті давно суцільний хаос. Проблема і в тому, що автовласників багато, а повноцінного паркінгу немає. Водії не мають де залишати автівки, тож облюбовують собі місця на периферійних дорожніх артеріях поблизу центру або неподалік ринку. Однак правила у місті над Тисою існують для того, щоб їх порушували… адже тротуар – зона пішоходів, а не «залізних коней».

Проте вулиця Карпатської України щодня рясно «всіяна» автівками, припаркованими до половини на тротуарах. Пройти мамам з візочками для дітей місцями зовсім неможливо, тож жінки нарікають, що часом мимоволі наражають власних малюків на небезпеку, долаючи дорожні загати проїжджою частиною. Крім того, на цій ділянці розміщено Хустську СШ І-ІІІ ст. №1 імені Августина Волошина і учні так само деколи просто вимушені обминати «смугу перешкод» серединою вулиці. Правда, біля самої школи є два «лежачі поліцейські», встановлені, між іншим, із порушенням усіх норм і тут уже нарікання лунають із боку водіїв, які ламають транспортні засоби через хаотично накиданий посеред бруківки асфальт.

До речі, на більшості вулиць Хуста обмежувачі таке само не відповідають жодним вимогам Держстандарту. Тож, виходить, подібні намагання дорожніх служб  зробити пересування пішоходів безпечнішим, не дисциплінує водіїв, а лише шкодить автомобілістам.

Та як би там не було, але як водіям, так і пішоходам слід навчитись взаємно поважати на дорозі один одного, адже порушення у окремих випадках може мати надто плачевні наслідки.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)