Хустські школярі флешмобом продемонстрували любов до України (ВІДЕО)

3

Хустські школярі флешмобом продемонстрували любов до України

8 червня, на День народження вихідника Інтернету Тіма Бернеса-Лі, який за допомогою всесвітньої павутини зміг об’єднати мільярди людей, які знаходяться в різних у точках планети, вихованці Хустської СШ № 6 вишикувавшись у символічне серце, аби висловили солідарність із учнями окупованих територій України.

Флешмоб почався з танцювальної частини, а завершився живим ланцюгом. Також ведуча і заступник директора з виховної роботи Тетяна Дуда розповіла дітям про те, як важливо виявляти підтримку, бути уважними до чужого  болю.

2

-На жаль, не всі школярі на території нашої держави зараз мають можливості оздоровлюватись у літніх таборах. Там, де триває війна, діти вимушені ховатися від снарядів. Вони не винні в тому, що зараз відбувається поруч із їхніми домівками. Тому ми хочемо їх підтримати, заявивши на весь світ, що Україна – це єдина сім’я і що Схід і Захід – разом назавжди, – зазначила пані Тетяна.

1

Самі учні також запевнили, що флештмоб їм сподобався і що їм було цікаво дізнатися більше про життя однолітків на території анексованого Криму та окупованих Донецької і Луганської областей.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)