У Хусті затримали браконєрів

79839AEC-82A0-4BEE-B0D0-B44BE5497883_mw1024_mh1024_s

У Хусті затримали браконєрів

Чомусь ті, хто повинен берегти фауну та флору, нерідко самі ж її і знищують. Так, у п’ятницю  ввечері в угіддях Хустського УТМР єгерська служба разом з працівниками Хустського держлісгоспу вивила браконьєрів. Зловмисниками виявились лісник Березівського лісництва, голова одного з мисливських клубів та двоє інших зловмисників, які втекли від «відповідальності» глибоко в ліс. Наразі слідство встановлює й інших, причетних до інциденту осіб, – повідомляє громадський активіст і адвокат Роман Келемен.

Зі слів пана Романа, браконьєри проводили загінне полювання з собаками у період, коли дикі тварини виходжують молодняк. При цьому правопорушники поранили тварину, зробивши чотири постріли з рушниці, однак зловити її не горе-стрільцям вдалося.

Слід зазначити, що це далеко не перше полювання на дичину представників мисливського клубу.

Скажімо, ще в січні громаді Нижнього Бистрого разом з сільським головою вдалося затримати браконьєрів. На жаль, до відповідальності їх так ніхто й не притягнув, бо поліція не знайшла складу злочину, тож повернула зловмисникам зброю. Подібний інцидент вже мав місце і в Березові. Тоді активісти навіть звертались до обласного управління лісового господарства з проханням розірвати договір оренди землі та заборонити представникам злочинного клубу полювати. І, як вдалося з’ясувати березівчанам, мисливський клуб жодних дозволів на полювання не отримував, тож фактично вів і продовжує вести незаконну діяльність.

До речі, Роман Келемен також наголошує, засновниками клубу є кілька депутатів обласної ради на чолі з місцевим духівником. Можливо, через це «банді» досі вдається уникнути покарання.

Тож чи винних буде притягнуто до відповідальності – покаже час. Однак наразі начальник обласного управління лісового господарства Валерій Мурга дав доручення провести перевірку  законності діяльності мисливського клубу та звільнити причетних до сумнівних оборудок працівників лісового господарства.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)