Голова Хустської РДА розповів про земельний конфлікт довкола адмінкорпусу райради

1

Голова Хустської РДА розповів про земельний конфлікт довкола адмінкорпусу райради

На одній з минулих сесій райради депутати не хотіли голосувати за відчуження земельної ділянки біля райради, переклавши розгляд питання на наступне засідання. Серед хустян такі дії районних народних обранців викликали вкрай негативну реакцію. Раніше з цього приводу висловився міський голова Володимир Кащук. Наразі ж ситуацію коментує голова Хустської РДА Назарій Павлій.

– Як на мене, то жодного конфлікту у цій ситуації немає. Є окремі, принципові позиції деяких народних обранців, з приводу подальшої долі прибудинкової території – це має бути дійсно подальше оновлення центральної частини міста, а не створення “комерційного маєтку”. І мушу заступитися за своїх колег-депутатів, яким закидають політичну незрілість – це не так, – зазначив очільник райдержадміністрації. – Це просте бажання та старання бути достойними високого статусу депутата і приймати дійсно правильні, законні, корисні і обґрунтовані рішення. Можливо, ми із колегами і молоді у плані політики, але краще вже хай молоді кілька років помиляються, ніж деякі старші десятки років саботуватимуть. Що стосується моєї позиції, як депутата районної ради та голови РДА, то її я висловив ще на попередній сесії. Бюджет міста Хуст у десятки разів більший за районний. При цьому нам слід порівняти кількість населення і площу міста та району, кількість соціальних та культурних об’єктів, які фінансуються за рахунок бюджетів. Як наслідок, вбачається, що районний бюджет не має грошей, аби продовжити роботу, реалізовану за кошти громади Хустщини, тож ми повинні передати цю частину земельної ділянки Хустській міськраді, з метою завершення розпочатих робіт.

Тож яким буде вердикт «народних обранців» стане зрозумілим уже за кілька днів, однак ділянка біля хустського «Білого дому» однозначно потребує серйозної реконструкції.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)