У Хусті зросла заборгованість за комунальні послуги

5511120

У Хусті зросла заборгованість за комунальні послуги

Подорожчання електроенергії та газу вплинуло на показник розрахунків населенням за житлово-комунальні послуги. Закономірно, що споживачі почали боргувати державі за «блага цивілізації».

За інформацією ГУ статистики в Закарпатській області, протягом січня-квітня 2016р. населенням сплачено за послуги 501,9 млн. грн., включаючи погашення боргів попередніх періодів. Рівень оплати по області склав 94,2% . Серед адміністративно-тереторіальних одиниць області найвищий був рівень оплати в Ужгородському (151,8%), а найнижчий – у Воловецькому (29,2%) районі.

Серед нарахування за житлово-комунальні послуги на одного власника особового рахунку у квітні 2016р. порівняно з відповідним періодом 2015р. зменшилась на 14,5% і з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт.год) становили 460,6 грн.

Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг у квітні порівняно з березнем зменшилась на 16,0% і становила 118,6 млн. грн. Зменшення заборгованості відбувалося у всіх містах та районах, крім Хуста та Чопа, а також Великоберезнянського, Воловецького, Іршавського, Рахівського, Свалявського, Тячівського та Хустського районів.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)