Хуст: від ТОП-10 найгірших міст до “7 чудес України”

3

Хуст: від ТОП-10 найгірших міст до “7 чудес України”

У 2011 році Хуст очолював список десяти найгірших міст України. Відтоді минуло всього п’ять років. Наразі закарпатське містечко повністю змінило “обличчя” – стало сучасчним, європейським затишним населеним пунктом і навіть претендує на те, щоб стати одним із семи кращих міст нашої держави.

Всеукраїнська акція “7 чудес України” вже вчетверте проводить відбір кращих місць для туризму та рекреації. Зокрема, у 2007 році визначали  «7 історико-архітектурних чудес України», 2008 році – «7 природних чудес України», у 2010 році – «7 чудес України: замки, фортеці, палаци», у 2013 році – «7 чудес Києва».

1 червня стартував заключний V етап акції «7 чудес України», ініціатором і організатором якої є Фонд Миколи Томенка «Рідна країна».

Відрадно, що до фіналу, до якого увійшло 21 українське місто, потріпив і Хуст, між іншим, єдиний із Закарпаття! Заявку на участь у акції подало НГО ХАРР «Хуст-Європа-Центр».

Переможців конкурсу буде оголошено  27 вересня, на День туризму.

Їх визначать за підсумками опитування експертів та інтернет-голосування (50/50).

Проголосувати за те, аби Хуст став одним із семи чудес світу можна за посиланням:

http://7chudes.in.ua/opytuvannya-2016/ , або набравши в Google  “7 чудес України”.

Голосування триватиме до 25 вересня.

Слід зазначити, що зі слів організаторів акції, переможцям конкурсу обіцяють покращення відвідуваності та рекламу, а також друк поліграфічної продукції для туристів.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)