У Хусті привітали кращих гуртківців центру позашкільної роботи

1

У Хусті привітали кращих гуртківців центру позашкільної роботи

У рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей у Хустському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося нагородження кращих вихованців та вручення подяк батькам.

2

Під час урочистої частини присутніх привітала директор ХМЦНТТУМ Оксана Головко. Вона ознайомила учасників зібрання зі здобутками позашкільної установи, розповіла про перемоги гуртківців та вихованців Малої академії наук.

6

4

-МАН – це не просто позашкільний заклад для «більшої реалізації особистості учня», це місце, де діти самореалізовуються, розкривають внутрішній потенціал, стають всебічно розвиненими особистостями, відкривають у собі унікальні якості, вчаться толерантності, комунікабельності та набувають лідерських якостей. Між іншим, президент учнівського парламенту Хуста наразі перебуває на зустрічі з президентом України Петром Порошенком, – наголосила пані Оксана.

7

8

Під час заходу також відбулася презентація роботи закладу та виступили керівники гуртків Золтан Енеді, Тамара Олексюк, Валерій Ігнатко, Василь Фетько та інші.

9

10

Крім того, вихованцям ХМЦНТТУМ було вручено більше трьох сотень грамот за перемоги у різноманітних конкурсах, їхні ж батьки отримали подяки.

5

А діти на згадку про себе залишили колективу центру побажання, записані на спеціальних листівках.

3

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)