Сьомий юнацький турнір з футболу «Велет»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Сьомий юнацький турнір з футболу «Велет»

1 червня на Велятинському спортивному майданчику було проведено сьомий юнацький турнір з футболу для юнаків 2004-2005 років народження. Поєдинок присвячено  міжнародному Дню захисту дітей і в ньому взяли участь дві команди села Іза, Хустської ДЮСШ та Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Перед початком турніру учасників привітала голова сільської ради Жанна Микитюк. Побажала юним футболістам добре вчитися, дружити зі спортом і побажала нехай переможе сильніший. Її настанови юні велятинці виконали. Вони у фіналі зустрілися з командою села Ізи і перемогли з рахунком 1:0. Їм відповідно вручені дипломи першого ступеня. Юні ізяни – срібні призери. Від ДЮСШ та районної федерації футболу нагороджено кращих гравців, від села Ізи Павла Думу та Сергія Олексика, від команди велятинців нагороджено Владислава Світлика та Юрія Маді. За бронзові нагороди зустрілися вихованці Миколи Буковецького та команда «Іза-2». З рахунком 5:0 перемогу здобули вихованці Миколи Буковецького.

При нагородженні від сільської ради всі чотири команди юних футболістів нагороджені солодкими призами. Відзначимо, що вчителі Велятинської ЗОШ добре підготували місце проведення змагань.

Василь Деяк, директор Хустської ДЮСШ

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)