Діти міста над Тисою переконані, що хустські хмари пахнуть нарцисами

Сьогодні – Міжнародний день захисту дітей, тож малеча активно розважається і насолоджується святом. Але ж із чим асоціюються у більшості з нас дитячі мрії? Переважно з птахами та з хмарами. Адже майже кожна людина в дитинстві дивилась на небо і порівнювала хмари з тваринами, квітами, домашніми речами та іграшками.  Тому ми вирішили опитати найменших хустян, як вони думають, чим пахнуть хмари і що вони їм нагадують.

1

2

Семирічна Марійка каже, що одна із хмар над центральним міським фонтаном Хуста схожа на крокодила, інші – нагадують пшеничне поле, а запах у них, як у салоні краси.

3

Десятирічний Петрик переконаний, що кожна хмарка – пухова ковдра із запахом апельсинового шампуню.

4

10

П’ятирічна Даринка зауважує, що таких хмар, як над Хустом, немає більше ніде у світі, кожна з них має форму квітки і всі вони пахнуть нарцисами.

5

11

Дванадцятирічний Олег стверджує, що над Замковою горою хмари завжди не такі, як над іншою частиною міста, а більш об’ємні, формою – всі абстрактні, а аромат у них – ніби у свіжовипраного простирадла.

70

Дев’ятирічна Софійка наголошує, що над Хустом часто літають хмари у вигляді динозавриків, які пахнуть травою.

7

12

Чотирирічний Миколка запевняє, що одні хмари схожі на стадіон, інші – на футбольні м’ячі, а духмяніють вони всі цукерками.

8

9

Тож, як кажуть, вустами дитини говорить істина… А може й нам, дорослим, варто частіше відривати погляд від землі і хоч час від часу вдивлятися в небо?!

14

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)