Всеукраїнський велодень хустяни зустріли велопробігом

1

Всеукраїнський велодень хустяни зустріли велопробігом

У неділю, 29 травня, за ініціативи ГО «ВелоОб’єднання» у місті над Тисою вже третій рік поспіль Всеукраїнський велодень зустрічають масовою мандрівкою верхи на «залізних конях».

5

Маршрут пробігу організатори обрали нескладний і він включав  вулиці: Свободи, Львівську, Волошина, центральний майдан Незалежності та об’їзну дорогу.

2

Крім велоподорожі краяни  мали можливість взяти участь у конкурсах та розіграшах, зокрема, найменші змагалися на бігових роверах, а дорослі могли спробувати відчути екстрим, виконуючи на двоколісному транспорті різноманітні трюки.

3

-Приємно, що до акції долучилося більше двох сотень краян. Але найбільше втішає, що спорт цікавить малечу. Зокрема, переможцями дитячого конкурсу стали Валерія  Бахно, якій щойно виповнилося 2 роки і 10 місяців та 3,5-річний Станіслав Гирич. Загалом якщо у минулі роки з нами каталося багато 60-70-річних любителів велосипедного драйву, то на цей раз вік учасників помолодшав, було дуже багато молоді, підлітків, а деякі фірми долучалися до заходу цілими колективами. І це тішить найбільше, – наголосив керівник ГО «ВелоОб’єднання» Андрій Козир.

4

До речі, велодень пройшов не тільки в Хусті, але й у Львові, Києві, Дніпропетровську, Харкові, Рівному, Запоріжжі, Житомирі, Луцьку, Миколаєві та в ряді інших міст.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)