Бал із присмаком щастя і сліз. Хустські випускники попрощалися зі школами

1

Бал із присмаком щастя і сліз. Хустські випускники попрощалися зі школами

28 травня у школах міста над Тисою пройшов випускний вечір. Основні урочистості відбулися на Майдані Незалежності, де крім педагогів та батьків зібралися 219 вихованців семи шкіл Хуста.

Елегантні юнаки та дівчата у вишуканих сукнях, усмішки та сльози, настанови дорослих та вітання друзів… Саме таким запам’ятається їм цей хвилюючий та урочистий день.

2

А вітали одинадцятикласників перший заступник Хустського міського голови Іван Фетько, начальник управління освіти, релігій та у справах національностей Василь Мочарник, вчителька СШ №3  Марта Анишинець, мама випускника Аліса Мітру та медалістка із ЗОШ №2 Роза Шевченко.

3

Багато щирих і теплих слів було сказано на адресу тих, перед ким відкрилися двері у доросле життя.

4

За встановленою традицією медалістів (а їх у Хусті в цьому році було 16 – 10 золотих та 6 срібних) нагороджували перший заступник Хустського міського голови Іван Фетько, начальник управління освіти, релігій та у справах національностей Василь Мочарник та директори навчальних закладів.

5

Відтак вихованці Хустської СШ №3 виконали чудовий театралізований вальс. До танцю згодом долучилися й інші школярі, батьки та вчителі.

6

Після цього на випускників чекало благословення священнослужителів у храмах міста.

7

Далі свято продовжилося у школах і закінчилося, традиційно, на світанку.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)