Останній дзвоник зі сльозами на очах та «Дорога щастя» для випускників

14

Останній дзвоник зі сльозами на очах та «Дорога щастя» для випускників

Хвилюючою і водночас урочистою була шкільна лінійка з нагоди свята прощання зі школою у Хустській СШ І-ІІІ ст. №6. Учбова установа зустрічала останній дзвоник із надзвичайно вагомими здобутками.

1

-У цьому році ми справді маємо чим гордитись. За науковими результатами ми посіли третє місце у місті, а за творчими – друге в Україні. І це не може не радувати! Стільки нагород, як зараз ми ще не мали ніколи! Тільки з однієї Музичної олімпіади учні та педагоги повернулися з 14 відзнаками. Крім того, музична школа саме в цьому навчальному році відзначила 70-річний ювілей, тож ми дещо змогли покращити матеріально-технічну базу, – наголосила директор  творчої «альма-матер» Інесса Чернянчук.

2

3

Вітали присутніх на зібранні і начальник управління культури, молоді і спорту Володимир Власюк, і завуч школи Маріанна Венгловська, і батьки, і вчителі, і самі учні, зокрема, вихованці ансамблю «Перлинка» (керівник Оксана Липчей) та талановитий вокаліст, золотий голос України Ярослав Коцан. А найменші представники великої шкільної родини радували випускників віршами та подарунками на згадку.

4

5

6

7

15

Одинадцятикласники ж, одягнені у нарядні вишиванки, а не у старостину радянську форму, мали змогу випустити у небо повітряні кульки, пройтися «Дорогою щастя» і загадати найзаповітніше бажання, наступивши на підкову.

8

9

10

11

Між іншим, у цей день прощалися зі навчальними закладами 219 вихованців ЗОШ Хуста та 755 (разом з екстернами) школярів Хустщини, а учасниками лінійок стали 4400 учнів міських та 11588 сільських шкіл.

13

12

До речі, 17 випускників хустських «храмів науки» завтра отримають золоті та 6 –  срібні медалі.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)