Які атракціони будуть у Хустському парку відпочинку?

10

Які атракціони будуть у Хустському парку відпочинку?

Парк нарешті в Хусті запрацював, маленькі краяни мають де покататись на роликах, побігати та подихати чистим повітрям. Місце для відпочинку справді ошатне, сучасне та гарне, однак у ньому не вистачає атракціонів для дітей.

-На місці, де було кафе, проводимо роботи зі встановлення додаткових атракцій.  Поки що невідомо – це будуть човники чи гойдалки. Розумію, що малечі не вистачає розважальних гральних  майданчиків, але над цим працюємо, – коментує керманич міста над Тисою Володимир Кащук. – Наразі активно формуємо команду, яка там буде працювати, підбираємо персонал, адже у паркові потрібно постійно утримувати порядок. Планів, звісно, багато.

У той же час, оглядове колесо, за яким сумує більшість хустян навряд чи буде в парку, адже коштує така розвага нині недешево.

-Скільки «чортове колесо» коштує – я не готовий відповісти, однак на мене також надходить меланхолія, коли думаю про цього, – зауважив пан Володимир. – Утім є сподівання, що із парку до вершини Замкової гори незабаром буде встановлено фунікулер, який хоч би частково компенсує краянам стару добру розвагу дивитися на місто з висоти.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)