Хустський міський голова сподівається на мудрість депутатів щодо ділянки біля райради

1

Хустський міський голова сподівається на мудрість депутатів щодо ділянки біля райради

Адмінбудівля Хустської районної ради хоч і знаходиться на території міста, однак перебуває у власності району. У той же час, оскільки центральну частину міста відреконструйовано, споруда ніби випадає з часу. Ділянку впорядкованою назвати не можна, отже вона своїм виглядом псує цілісний архітектурний ансамбль середмістя.

-Я не хочу ділити людей на хустян і мешканців сіл району,  адже всі, хто проживає за межами Хуста, мають право користуватися тими ж пільгами, що й хустяни. Ми всі – одна велика родина, – зазначив Хустський міський голова Володимир Кащук. – Але справа в тому, що півроку тому у нас з’явилася дуже хороша ідея і ми запропонували нашим колегам із райдержадміністрації передати на баланс Хуста земельну ділянку, яку міська рада свого часу дозволила району узаконити і віддала в користування. Адже ми могли б зробити благоустрій території, оскільки ця зона давно потребує впорядкування. Це стосується і зелених насаджень, і бордюрів, і бруківки довкола пам’ятника Шевченкові. Ми планували також встановити лавиці, сучасні світильники, тому офіційно написали листа до керівництва Хустщини і попросили депутатів райради передати ділянку нам, аби ми могли інвестиційні та бюджетні міські кошти спрямувати на реконструкцію.

На жаль, під час останньої сесії народні обранці не підтримали пропозицію Хустського міського голови і вирішили обміркувати, за що саме віддати свої голоси. Думають вони й досі…

-Мене на ту сесію не запросили, хоча я міг принаймні пояснити стан справ, пріоритети, – наголосив пан Володимир. – Для мене, як для міського голови, у населеному пункті є ще багато й інших не вирішених питань, але хочеться, аби середмістя було справді гарним, європейським. Як не прикро, та із-за такого рішення районних «слуг народу» ми втрачаємо час, адже можна було вже зробити проект і шукати на його реалізацію кошти. Навіть якщо позитивне рішення буде прийнято найближчим часом, розпочати ремонт ми зможемо лише у грудні, а логічніше – на наступний рік. Це неправильно! Утім нещодавно ми провели зустріч із керівництвом райради, де обмінялися позиціями. Я особисто готовий прийти на наступну сесію Хустської районної ради із відповідними фахівцями і відповісти на всі питання, які непокоять народних обранців. Ми ж прагнемо зробити добру справу не тільки для міста, але всіх краян, для загальної єдиної сім’ї.  Тому дуже сподіваюся на мудрість депутатів, на їхню виваженість, політичну зрілість  і компетентність.

Слід зазначити, що ділянка, на який знаходиться Монумент Слави, який теж «чекає» на реконструкцію також наразі перебуває на утриманні району і її досі не передано місту, отже розпочати ремонт мерія також не може.

-Свого часу так сталося, що Монумент із підпорядкування місту перейшов на районний баланс. Утім повернути його ми поки що не змогли, – підкреслив очільник Хуста. – Отже, хочеться вірити,  що це питання також помірковано зможуть вирішити районні депутати.

Тож яким буде вердикт «народних обранців» стане зрозумілим уже за кілька днів, однак ділянка біля хустського «Білого дому» однозначно потребує серйозної реконструкції.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)