Починається реконструкція вулиці Івана Франка

6

Починається реконструкція вулиці Івана Франка

Про це заявив цими днями міський голова Володимир Кащук.

-У зв’язку з тим, що для ремонту дорожньої артерії потрібні чималі кошти, ми зараз приступаємо поки що до першої черги робіт, який охоплює ділянку від Єлизаветинського костелу до м’ясокомбінату. Її вартість складає приблизно 16 млн. гривень, – зазначив очільник Хуста. – Друга ж частина включатиме територію від адмінкорпусу Пенсійного фонду аж до виїзду з населеного пункту.

Зі слів пана Володимира, у цьому році планується відреконструювати першу частину вулиці, однак не просто змінити дорожнє покриття і настелити новий асфальтовий шар, але й встановити нові бордюри та облаштувати тротуари, очистити стічну каналізацію. Враховано також нанесення нової розмітки, у тому числі – пішохідних переходів, встановлення дорожніх знаків, а також зачистку дерев, яким більше 20-30 років.

-На місті старих насаджень буде висаджено нові. Поки що вирішується, чи це буде липа, чи калина, чи інші породи закарпатських дерев, – наголосив керманич Хуста.

До речі, вулиця Івана Франка разом з Червонодеревщиків, Шевченка та Ломоносова стане продовженням кільця об’їзної дороги у межах міста, що допоможе розвантажити інші вулиці від потоку автомобілів.

Завершити ремонт вулиці Франка планується протягом 1,5 місяців.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)