Хустець буде таким, яким був за Чехословацього уряду

Хустець буде таким, яким був за Чехословацього уряду

pic49Як видно зі старих світлин, невелика річка, що протікає Хустом, колись була повноводною, чистою, у ній водилася риба та були мальовничі каскади. Тому мерія міста планує найближчим часом надати Хустецю колишнього вигляду.

-Сто років тому на Хустеці були перепади з каміння, водяна артерія мала надзвичайно привабливий вигляд, була повноводною, життєздатною. Зараз саме приступаємо до зведення другої черги берегоукріплення, яка включає ділянку від адмінбудівлі суду аж до місця, де річка впадає в Тису. Тут же плануємо охопити і каналізування і «перехоплення» стоків, які відводяться у гирло річки промисловими об’єктами. Далеко не кожному місту таланить, аби через нього протікала ріка. У нас  же їх аж три. Тому ми повинні не тільки зберегти природний дар, але й повернути Хустець до життя, – зазначив очільник Хуста Володимир Кащук.

Плани щодо Хустеця пан Володимир озвучив і перед Бюджетним комітетом, який нещодавно відвідав Хуст. Тож будемо сподіватися, що незабаром гирло невеликої річки справді стане таким, як колись. Утім… краяни також повинні дотримуватися чистоти і не перетворювати водяну артерію на урну для побутових відходів.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)