Хуст налагоджує співпрацю з чехами

1

Хуст налагоджує співпрацю з чехами

25 травня Хустський міський голова Володимир Кащук провів прес-конференцію із представниками ЗМІ. Відповідаючи на питання журналістів, очільник міста окреслив основні плани мерії  на найближчий час, зокрема, щодо міжнародної співпраці, ремонту доріг, реконструкції навчальних та дошкільних закладів.

-Нещодавно ми побували у Чеській республіці. Так склалося, що маємо міжнародних партнерів чи не в усіх сусідніх державах, зокрема, у Словаччині, Угорщині, Польщі.  Тож хотілося б наладити більш тісні зв’язки і з Чеською республікою. Тим більше, що у нас є спільні сторінки історії, і наші західні сусіди залишили неабиякий слід у архітектурній скарбниці Хуста. Це і будівництво СШ №1 імені Августина Волошина, і адмінкорпусу міської ради, і дитячої поліклініки, і Чеського містечка, і колишньої військової частини, і низки каналізаційних колекторів… навіть доріг, зроблених у період, коли Закарпаття входило до складу Чехословаччини, – наголосив керманич міста над Тисою. – Тож ми провели ряд зустрічей із міськими головами чеських міст і хочемо підписати угоди про співпрацю. Це нам дасть можливість обмінюватися культурними надбаннями, втілювати в життя інвестиційні проекти, оздоровлювати наших дітей за кордоном.

 Тому влада Хуста найближчим часом хоче налагодити співробітництво з курортним містечком  Маріанські Лазні та містом Кутня Гора.

-Наш спільний дім має бути гарним, сучасним, ошатним, чистим. Ми повинні рівнятися на європейські міста не тільки у плані реконструкції, але й у питаннях дотримання порядку на дорогах водіями, засмічення вулиць, ставлення до комунального майна, – зазначив пан Володимир.

Отже, у кінці червня чеська делегація готова відвідати Хуст і вивчити проекти, які пропонує сумісними зусиллями реалізовувати мерія міста.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)