Два європейські міста, у яких розташовані Долини нарцисів планують стати побратимами

8

Два європейські міста, у яких розташовані Долини нарцисів планують стати побратимами

Хуст починає співпрацю з австрійським містом Літц, поблизу якого також розміщена Долина нарцисів, правда, не рівнинна, а високогірна. Для цього делегація міста над Тисою найближчим часом не просто планує відвідати Австрію, але й вести діалог щодо того, аби Літц став містом-побратимом Хуста.

-Австрія має добре розвинену туристичну галузь, там проводиться єдиний у світі фестиваль нарцисів, там уміють привабити до себе відвідувачів. У нас же унікальна Долина використовується не на повну потужність, адже гості їдуть до Хуста лише у період цвітіння рідкісних квітів, у той же час впродовж 11 місяців частина Карпатського біосферного заповідника в урочищі Кіреші пустує, – зазначив Хустський міський голова Володимир Кащук. – Тому ми хочемо розробити додаткові туристичні маршрути, закупити буйволів, обладнати двоярусні оглядові майданчики, із яких би було видно всю Долину. У той же час, у цьому році вже зроблено дорогу до природної пам’ятки, облаштовано стоянку, проведено освітлення.

Також зі слів керманича міста, Долина нарцисів повинна стати справді еклюзивною зоною відпочинку, з парковою зоною для дітей та низкою інших «родзинок».

Отже, в перспективі мерія планує розробити перспективний проект залучення до нашого краю туристичного потенціалу.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)