Хустянин украв гроші з каси готельного комплексу

c8dca238dda9a45a27bda2c15e16482b-e1455270345135

Хустянин украв гроші з каси готельного комплексу

Чоловік витягнув з каси закладу виручку і кинувся навтьоки, однак правоохоронці швидко «вирахували» крадія.

“Поки я відвернулася, невідомий підійшов, схопив гроші з каси і, щосили втік” , – розповіла адміністратор одного з популярних готельно-розважальних комплексів в туристичному місті Хуст.

Як повідомляє ГУНП в Закарпатській області, жінка, не зволікаючи, натиснула кнопку термінового виклику поліції. Вже через кілька хвилин спільний наряд групи затримання поліції охорони і Хустського ОП ГУНП прибув на місце події. Стурбована адміністратор надала правоохоронцям детальний опис злочинця. Розповіла в якому напрямку людина втік.

Поліцейські охорони відразу вирушили на пошуки.

Під час відпрацювання прилеглої території, недалеко від готелю, правоохоронці помітили схожого за описами працівниці закладу, громадянина. З дотриманням заходів особистої безпеки наряд затримав чоловіка, у якого при поверхневому огляді в правій кишені куртки було знайдено сума коштів, яка збіглася з тією, яку викрали з каси готелю. Як згодом виявилося, чоловік, який змусив неабияк перехвилюватися пані адміністратора – 44-річний житель Хуста.

Однак, завдяки професійним діям правоохоронців і жінки, вчасно повідомила про злочин, кошти повернуті в касу. Наразі слідство триває.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)