Хустське приватне підприємство безкоштовно орендувало ділянку, площею 13,4 га

1

Хустське приватне підприємство безкоштовно орендувало ділянку, площею 13,4 га

Днями за позовом прокуратури припинено право користування землями комунальної власності вартістю понад 30 млн.грн.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області, господарським судом прийнято рішення у справі за позовом прокурора, яким припинено право постійного (безоплатного) користування землями комунальної власності площею 13,4 га вартістю понад 30 млн.грн.

Відтак, у судовому порядку скасовано державний акт на право постійного користування землею в місті Хуст, виданий у свій час Хустському заводу будівельних матеріалів, оскільки останній як юридична особа ліквідований, а об’єкти нерухомого майна заводу перейшли новому власнику.

Набуття підприємством права власності на майно, яке знаходиться на спірній земельній ділянці без оформлення документів на користування нею призвело до недоотримання місцевим бюджетом коштів за оренду землі.

Отже, завдяки реагуванню прокуратури, припинено безоплатне  користування приватним підприємством земельною ділянкою  площею 13,4 га, що у свою чергу спонукало приватне підприємство звернутися до Хустської міської ради із заявою щодо виготовлення  документації на користування земельною ділянкою для обслуговування власного майна – цегельного заводу.

mediakhust.net

 

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)