«Гривня, вкладена у спорт, дорівнює восьми гривням, вкладеним у медицину», – вважає Андрій Павелко

1

«Гривня, вкладена у спорт, дорівнює восьми гривням, вкладеним у медицину», – вважає Андрій Павелко

У рамках робочого візиту у Хусті зібралися нардепи та представники бюджетного Комітету ВР

У п’ятницю, 20 травня, у Хусті побували представники Комітету з питань бюджету Верховної Ради України. 

Основною метою візиту був огляд стану доріг в області та фінансування реконструкції стадіону в місті над Тисою.

Разом з представниками бюджетного комітету у рамках робочого візиту в Хусті побували і депутати як Верховної, так і обласної рад. Слід зазначити, що Закарпаття Комітет у повному складі відвідав вперше.

2

Почалося знайомство з Хустом у гостей із меморіального парку «Красне поле», власне, покладанням квітів до пам’ятного хреста. Відтак делегація побувала на стадіоні «Карпати», оглянула центр міста та парк відпочинку.

3

-Засідання виїзного комітету ініціював наш земляк, парламентарій Іван Крулько. Між іншим, вперше за всю історію незалежності України бюджетний комітет відвідав Закарпатську область. Крім того, у Хуст приїхало 28 народних депутатів. Приємно, що наразі така особлива увага до нашого регіону, адже раніше завжди фінансуванню об’єктів у нашому краї відводилась пересічна роль. Насамперед ми переслідували ціль реконструкції дороги Мукачево – Рогатин, на що буде виділено близько 2,5 млрд. грн., але в Закарпатті великий потенціал, тому хочемо показати, наскільки динамічно останнім часом розвивається Хустщина, – зауважив народний депутат Валерій Лунченко.

Слід зазначити, що ще у минулому році голова Комітету пообіцяв, що Хуст отримає одне з кращих у Західній Україні футбольних полів.

4

-У Хусті дуже хороші перспективи зробити сучасний спортивний комплекс  для популяризації різних видів спорту. А як голова федерації футболу України хочу заявити, що місто матиме футбольний майданчик із якісним штучним покриттям, що дасть можливість спортсменам протягом цілого року тренуватися і проводити матчі. Адже гривня, вкладена у спорт, дорівнює восьми гривням, вкладеним у медицину, – наголосив голова Комітету з питань бюджету Верховної Ради України Андрій Павелко.

5

– До Хуста з’їхалися найкращі фахівці, парламентарі з різних областей України. Це дасть змогу показати, куди найкраще спрямовувати фінанси, що дасть позитивний ефект для розвитку всього регіону. З нами до Закарпаття завітали і заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич, і представники департаменту Міністерства економіки з інвестиційних проектів, тож очікуємо, що спільно знайдемо необхідні ресурси, аби перетворити занедбаний стадіон на сучасну арену для підготовки збірної України з різних видів спорту, зокрема, з легкої атлетики, футболу, гандболу, баскетболу тощо, – зазначив нардеп Іван Крулько.

6

-Приємно, що представники Комітету знайшли можливість відвідати нашу область і, зокрема, Хуст, що хочуть допомогти нам, підтримати фінансово, адже реконструкція обійдеться приблизно в 38 млн. гривень. Наразі саме розробляється проект. На нього, а також на експертизу і дослідження ми заклали у міському бюджеті 1 млн. 200 тис. грн. Звісно, наша частка є маленькою, але, сподіваюся, отримаємо серйозну підтримку бюджетного Комітету, – підкреслив Хустський міський голова Володимир Кащук.

Під час візиту гості також звернули увагу на вигідне місце розташування Хуста, близькість до кордонів із Угорщиною, Словаччиною, Румунією та Польщею, що дозволить у місті над Тисою проводити поєдинки міжнародного масштабу, а також залучати до нашого краю додатковий туристичний потенціал у майбутньому.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)