Сесія Хустської міської ради пройшла мирно та оперативно

1

Сесія Хустської міської ради пройшла мирно та оперативно

Депутати вирішили підтримати Водоканал та внесли зміни до бюджету

ІІІ пленарне засідання ІV сесії Хустської міської ради VІІ скликання, яке відбулося 20 травня, незважаючи на те, що порядок денний включав 23 питання, пройшло у швидкому темпі. Оскільки під час минулого зібрання група депутатів покинула зібрання через те, що не встигла ознайомитися з усіма проектами рішень, цього разу міський голова Володимир Кащук запропонував народним обранцям або проголосувати виключно за порядок денний і до розгляду питань приступити через 10 днів, або усе ж прийняти  бодай найважливіші для хустян рішення, а інші питання відкласти на довивчення. Відтак «слуги народу» проголосували за те, щоб розпочати роботу і на засідання, яке відбудеться 31 травня перенесли лише три питання, що стосуються затвердження проектів із землеустрою щодо відведених земельних ділянок та передачу їх у власність краянам та надання дозволу на розробку землеустрою.

2

 Тож заслухавши звіт начальника міського фінансового управління Марини Глеби, депутати внесли зміни у рішення попередніх сесій, згідно з якими виділили додаткові кошти на ремонт вулиць та виділили поліції і СБУ на реконструкцію приміщень 20 тисяч гривень.

Одним із важливих питань, яке підтримали «слуги народу», було й щодо підтримки водоканалу. Зокрема, йшлося про участь Хустського ВУВКГ у проекті програми розвитку муніципальної інфраструктури України, завдяки чому місто може отримати на каналізування 7,5 млн. гривень позики від Європейського інвестиційного банку.

Крім того, народні обранці відмовили управлінню Держгеокадастру виставляти на торги земельні ділянки, розташовані за межами Хуста і прийняли ряд важливих рішень, пов’язаних із врегулюванням земельних відносин та майна комунальної власності.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)