У краєзнавчому музеї пройшов урок історі рідного краю

KqmZ9XyItp0

У краєзнавчому музеї пройшов урок історі рідного краю

До міжнародного дня музеїв у Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 проходив тиждень відвідування учнями Хустського краєзнавчого музею. У понеділок учні 10-а класу зі своїм класним керівником, учителем історії Маріанна Лукач  побували на тематичній екскурсії, присвяченій Карпатській Україні та героям Карпатської Січі.
Щорічно в травні за шкільною програмою учні 10-х класів вивчають історію рідного краю. Близьке розташування школи і музею дає можливість за урок не тільки почути, а й «доторкнутись» до історії Підкарпатської Русі.
«Пряме відношення до цього періоду мав мій дід Михаїл Лукач , який у цей період служив у чеській армії», – говорить учитель історії Маріанна Лукач, – «і тому я вирішила подарувати його чоботи, які зберігала довгі роки моя сім’я, як пам’ять про діда, нашому музею». Водночас, учні мали можливість побувати на виставці, присвяченій Дню матері в міській картинній галереї, що розташована на третьому поверсі музею, та залишити свої враження у «Книзі відгуків» зі словами подяки працівникам музею і галереї за їхню роботу.
Маріанна Лукач, учитель історії ЗОШ №2 м.Хуст

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)