Представництво компанії «АВЕ» передало кришечки волонтерам

6

Представництво компанії «АВЕ» передало кришечки волонтерам

19 травня директор ТОВ «АВЕ-Виноградово» Адальберт Жидик передав громадському активісту та волонтеру Івану Куделі більше 30 кілограмів кришечок від пластикових пляшок.

– «Добро жменями» збираємо нре тільки в Хусті, але й у  Виноградові, Ужгороді та в інших закарпатських містах. У листопаді минулого року в місті над Тисою нам вдалося зібрати близько 60 кілограмів кришечок. Також розпочинаємо збір відпрацьованих батарейок. Справа в тому, що вони дуже шкідливі для навколишнього середовища, а краяни не мають змоги утилізувати небезпечні відходи. Малесенька батарейка нафарширована такими токсинами, що здатна отруїти щонайменше 20 квадратних метрів ґрунту та викликати ракові захворювання, – наголосив пан Адальберт.

2

У свою чергу очільник ГО «Фойта» Іван Куделя зазначив, що кришечки передасть благодійному фонду «Овес», із яким співпрацює.

8

-Фонд бере від нас кришечки, продає підприємству, яке займається їхньою переробкою, а за вилучені кошти протезує бійців АТО. Самі ж ми вперше про акцію довідалися із соціальних мереж ще торік і одразу ж долучилися й самі, і закликали приєднатися краян, – зазначив пан Іван. – Приємно, що нас підтримують навіть діти, які часом дуже дивують кількістю зібраного пластмасового «добра». Працюватимемо у цьому напрямку й надалі.

Слід зазначити, що акція «Добро жменями» стартувала у минулому році і стати її учасником може кожен бажаючий.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)