Ініціативні батьки провели для дітей вуличний футбольний турнір

1

Ініціативні батьки провели для дітей вуличний футбольний турнір

На міні-стадіоні, що біля вулиці Німецької, група ініціативних мешканців міста вирішила влаштувати для малечі свято спорту. Тож дорослі самотужки облагородили майданчик, закупили подарунки, медалі та грамоти, аби подарувати малечі хороший настрій.

-Дитячі змагання ми провели вперше. Грали 10-13 річні футболісти. Не залучали до помочі ні депутатів, ні якихось добродійників. Кошти зібрали самі. А перед тим привели до належного вигляду стадіон. Слід зазначити, що дорослі на ньому тренуються постійно. Тому нам спало на думку зробити щось незабутнє для дітей. Переконаний, що серед молоді потрібно пропагувати здоровий спосіб життя, адже краще хай школярі займаються у тренажерних залах, випробовують міцність м’язів, або ганяють м’яча, ніж сидять у кафе, або за комп’ютерами, – зазначив один із організаторів поєдинку Олександр Егей.

3

А змагалися між собою команди чотирьох вулиць: Німецької, Сливової та Ластівчої і Франка. Турнір не мав метою визначити кращих гравців, тому усі юні футболісти отримали не тільки  задоволення від гри, але й весело, цікаво і, головне, корисно провели час.

4

-Я була голкіпером, захищати ворота дуже сподобалося, вражень багато, – каже п’ятикласниця Катерина Кочан. – Крім того, мені випала чудова нагода стати єдиною дівчиною-футболістом між хлопцями. Хочеться, аби під час канікул подібні розваги стали традиційними.

Між іншим, після закінчення матчу, який розпочинався зі спільного виконання гімну України усіма присутніми, на дітей чекали не тільки нагороди, але й солодкий стіл.

5

Зі слів організаторів у майбутньому планується розширити географію учасників та проводити на стадіоні ще й різноманітні змагання з інших видів спорту, а також – сімейні старти.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)