У Хусті знову у моді… стриптиз

1

У Хусті знову у моді… стриптиз

Чого тільки не можна побачити на вулицях міста над Тисою… І це не тільки ошатні зелені острівці, архітектурні композиції, лавиці, світильники та інші елементи дизайну, але й… взуття та одежа.

Уже традиційно із настанням потепління краяни починають поступово позбавлятись від «зайвих» нарядів. Ця тенденція, до слова, у тренді давно. Зокрема, торік на одній із ліній електропередач протягом тривалого часу висіли черевики. Сьогодні, між іншим, кросівки теж можна знайти на дротах, правда, вже на іншій вулиці. Крім того, у цьому сезоні, певно, модно ще й оголятися… І, до речі, не тільки жінкам. Цими днями вночі хтось роздягнувся і залишив капелюх та піджак на площі Духновича. Одежа явно належить представнику сильної половини.

2

Щодо жінок, то вони теж не відстають від чоловіків. Нещодавно, скажімо, одна зі «стриптизерок» залишила сукню та кофтину неподалік ринку за узбережжі Хустеця. А на вулицях Карпатської України, Івана Франка та на Львівській часто можна натрапити і на босоніжки, і на куртки, і на шорти… і навіть на спідню білизну.

Дивно, чому краяни так щедро розлучаються з одягом, адже ціни на нього постійно зростають… Чи, може, виною усе ж є безвідповідальність? Чому ж комусь настільки важко донести власний непотріб до сміттєвої урни?

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)