У Хусті є дім розпусти… віртуальний

scho-bude-v-maybutnomu_138

У Хусті є дім розпусти… віртуальний

Оголошення еротичного змісту у соціальних мережах та на сайтах знайомств нині не дивана. Вродливі жриці кохання виставляють світлини з оголеними жіночими принадами і пропонують чоловікам широкий спектр послуг інтимного характеру. Утім… працюють напряму дівчата не завжди, а їхні сутенери інколи просто ошукують клієнтів. Про це, зокрема, заявив, громадський активіст та юрист Роман Келемен.

-У Хусті почали надавати сексуальні послуги через віртуальний «публічний дім». До мене звернулися вже троє чоловіків, які просили, аби я допоміг їм розшукати «сутенера» Івана.
Зі слів потенційних «жертв» незнайомець пропонував поповнити йому номер мобільного телефону на 400-800 грн. у одному з супермаркетів. Після виконання умови обіцяв привезти дівчат для розваг на автомобілі. Однак після того, як «клієнти» поповнювали рахунок, телефон більше не відповідав, – зазначив пан Роман.

Крім того, Роман Келемен закликає правоохоронців долучитись до пошуків сутенера Івана, адже у будь-якому разі дії чоловіка є протиправними.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)