Перші «олені» після розблокування в’їзду на Карпатської Січі – Корятовича вже заявили про себе

1

Перші «олені» після розблокування в’їзду на Карпатської Січі – Корятовича вже заявили про себе

Не встигли відкрити рух на Корятовича-Карпатської Січі, як перші порушники дали про себе знати. Мікроавтобус навпроти магазину «Орхідея» майже на півгодини перекрив собою рух транспорту. Водій легковика, що припаркувався на виїзді з Корятовича зник і його не було тривалий час.

Поліціянти намагалися пояснювати власникам транспортних засобів нові правила, казали, що до 15 травня не штрафують нікого, однак дехто з учасників дорожнього руху відверто зневажав інших, створюючи затори.

2

На Корятовича вже від ранку припарковані автівки стояли в два ряди і незважаючи на те, що рух є одностороннім, у зворотному напрямку теж дехто їздив.

4

У той же час приємно здивував охоронець шлагбауму біля універмагу. Молодик із дружиною наманилися прорватися в центр, утім чоловік вказав на графік і не впустив їх. У відповідь, звісно, «посипалися» лайки.

3

Загалом нова  транспортна схема більшості водіїв сподобалась, чого не можна сказати про пішоходів, утім протягом першого дня трапилося не менше п’яти десятків правопорушень.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)