Цвіт поетичних яблунь зібрав до Хуста авторів із різних куточків України

1

Цвіт поетичних яблунь зібрав до Хуста авторів із різних куточків України

У неділю, 8 травня, у Хусті пройшло нагородження переможців першого відкритого фестивалю-конкурсу молодої української поезії та авторської пісні «Яблуневий цвіт». Організаторами заходу виступили управління культури Хустської міської ради та редакція міськрайонної газети «Наш Хуст».

Охочих позмагатися поетичними талантами виявилося багато. Географія учасників охопила як різні куточки нашої області, так і Київщину, Львівщину, Чернігівщину, Черкащину, Запоріжжя, Рівненщину, Одещину, Херсонщину, Хмельниччину… Тематикою конкурсу було обрано висвітлення у музичних та віршованих творах принад рідного краю. Оцінювало роботи журі, яке очолила відповідальний секретар Закарпатської організації Національної Спілки письменників України Христина Керита.

2

-Приємно, що місто, яке є для мене рідним, стає все кращим і кращим. Відтепер Хуст є не тільки столицею Карпатською України, але й столицею фестивалю «Яблуневий цвіт». Відрадно, що обдарована молодь із багатьох куточків держави звітує творчістю саме в Закарпатті, – зазначила пані Христина.

3

Для нагородження кращих авторів  було запрошено до Хуста на святкування Дня міста.

А лауреатом І ступеня у номінації «Поезія» став Сергій Завалко із Чернігівської області. Друге місце виборола Надія Налягака з Рокосова, а третє – хустянка Олександра Ціхоцька. Спеціальні призи отримали Михайло Стан із Тячівщини за патріотичні мотиви у творах та Наталія Кузьмак із Львівщини за екологічну тематику у поезії.

4

 У номінації «Авторська пісня» перемогла Лілія Данилова з Києва, другу сходинку посів Михайло Товтин із Хустщини, а третю – Софія Придатько із міста Борислав Львівської області.

5

Усі переможці конкурсу отримали грамоти та подарунки від поетеси Христини Керити та керуючого справами Хустського міськвиконкому Василя Сабадоша.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)