У Хусті відкрили парк відпочинку та третій фонтан

1

У Хусті відкрили парк відпочинку та третій фонтан

Хустяни протягом більше, ніж десятиліття не мали де погуляти з дітьми, де відпочити влітку. Тож на відкриття центрального парку відпочинку чекали з нетерпінням. Запуск скверика для дозвілля відтерміновувався з року в рік. Пригальмувало роботи і призупинення Державної протипаводкової програми, адже територія відпочинку омивається Хустецем, тож річка потребувала надійного берегуоукріплення. Нарешті у квітні роботи з реконструкції завершилися і ошатний оновлений парк у суботу, 7 травня, відчинив браму для перших відвідувачів.

10

В урочистостях з нагоди його відкриття взяли участь: міський голова Володимир Кащук, депутат Верховної Ради України Валерій Лунченко, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, заступник голови  ОДА Віктор Микулін,  перший заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто, Генеральний консул Угорщини в місті Берегово Андре Саліпські, консул Угорщини в місті Ужгород Янош Сабо, депутати обласної ради.

2

-Нам потрібно було зробити титанічну роботу. Парку, можна сказати, не було взагалі. Територія «потопала» заростях і чагарниках, не працював жоден атракціон.  Допомогла нам і участь у міжнародному грантовому проекті «Сніна-Хуст», адже за рахунок словацьких інвестицій було закуплено сцену та зроблено один з майданчиків для рухливих ігор. Однак нам ще потрібно було й звести будиночок для адміністрації та комунікацій, і викласти бруківкою тротуарні доріжки,  і провести освітлення, водопостачання, каналізування, і висадити рослинність, і встановити ліхтарні стовпи, лавиці, сміттєві урни, і змонтувати огорожу… Утім нині місто над Тисою має один з найкращих парків Закарпаття, – зазначив Володимир Кащук.

Також керманич міста нагородив грамотами представників підрядних організацій, які власне проводили реконструкцію.

3

-Ще торік здавалося що роботи в парковій зоні страшенно багато, але ми поставили перед собою певні задачі і впоралися з ними. Хустяни справді заслуговують на такий чудовий затишний парк, тож хочеться сказати спасибі кожному, хто повірив у нас, у нашу команду, – зауважив Валерій Лунчненко.

4

-Приємно розділити із земляками радість із нагоди важливої події. Звичайно, ще потрібно багато попрацювати, встановити атракції для малечі, утім робитимемо це ми за рахунок грантових європейських коштів. Радію, що справа, яку ми почали п’ять років тому нарешті отримала логічне завершення, – наголосив Михайло Рівіс.

Слід зазначити, що під час урочистостей було запущено  третій у місті штучний водограй, викладений мозаїчною плиткою та оздоблений гербом Хуста і прапором Євросоюзу. Тож символічну стрічку з нагоди відкриття парку перерізали голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс,  заступник голови  ОДА Віктор Микулін, Хустський міський голова Володимир Кащук та депутат ВР Валерій Лунченко.

5

Музика у виконанні міського народного духового оркестру, фольк-гурту «Вішкі бічкашок» та вихованців ЗОШ І-ІІ ст. із угорською мовою навчання додала події особливого шарму.

6

А тим часом малеча раділа, що відтепер матиме чудове місце для проведення вільного часу, каталася на велосипедах і роликах, пробувала свої сили на заняттях із йоги та малювала на асфальті власні кольорові мрії.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)