У Хустській РДА пройшов Форум регіонального розвитку

1

У Хустській РДА пройшов Форум регіонального розвитку

4 травня Хустщину відвідали представники Фонду регіонального розвитку, зокрема, координатори проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” в Закарпатській області  Любов Павлович та Марія Йовбак. Вони побували у Нижньому Селищі та взяли участь у роботі форуму.

-Форум такого рівня пройшов у нас вперше. У ньому брали участь представники трьох областей – Івано-Франківської, Львівської та Рівненської, а також спеціаліст з розвитку громад, координатор Проекту МРГ тринадцяти областях України Олександр Рябий. Відрадно, що під час зустрічі з громадою, скажімо, у Нижньому Селищі, представники Фонду залишились задоволеними проведеною роботою у нашому краї, – підкреслив голова Хустської РДА Назарій Павлій.

Слід зазначити, що зустріч була надзвичайно плідною і результативною, на зібранні учасники могли проаналізувати зроблене та намітити плани на перспективу.

-Проект покликаний навчити та стимулювати громаду до активності задля покращення життя у рідному населеному пункті, – наголосив пан Назарій.

До речі, співпраця з ЄС/ПРООН на Хустщині триває з 2009 року. За цей час було втілено в життя 13 проектів, у основному, у галузі енергозберігаючих технологій та у соціальні сфері.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)