У Хусті по-звірячому побили чоловіка

0047

У Хусті по-звірячому побили чоловіка

Вночі з 3 на 4 травня на вул. Небесної Сотні стався прикрий інцидент. Приблизно о 2 годині ночі в багатоповерхівку вбіг чоловік, за яким гналися двоє зловмисників. 0049Свою жертву вони наздогнали на третьому поверсі і почали лупцювати руками й ногами, розбивши на голові нещасного пляшку з-під алкогольного напою. На крики по допомогу у коридор вийшов один із мешканців будинку. Однак хулігани, не довго розмірковуючи, накинулися й на нього. Почувши галас, поступово з помешкань повиходили й інші сусіди. Після цього зловмисники повтікали.

0048На той час перший потерпілий лежав непритомним при вході в багатоповерхівку. У іншої жертви  були закривавленими обличчя та шия. До речі, вибіг чоловік із квартири на порятунок прямо з зубною щіткою у руках.

0050Очевидці інциденту викликали «Швидку» та правоохоронців. Медики забрали чоловіків на обстеження, поліціанти ж склали протоколи і опитали свідків.

Поки що невідомо, чи знайдено зловмисників, однак обидві жертви можуть упізнати своїх “катів”, адже незважаючи на темряву, добре розгледіли обличчя злочинців і навіть неодноразово бачили їх у місті.

 

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)