Хустські поліціанти змагалися заради хворих дітей

FireShot Screen Capture #502 - '13068991 1689213694663144 375256953 n - YouTube' - www_youtube_com_watch_v=Q4SRnRh8BDc&feature=youtu_be

Хустські поліціанти змагалися заради хворих дітей

Перша рота патрульної поліції Ужгорода та Мукачева запровадила в області неординарну естафету, метою якої є пропагування здорового способу життя та збір коштів онкохворим дітям. Тож вони передали естафету Ужгородському, Мукачівському та Хустському відділам поліції.

Слід зазначити, що стражі порядку міста над Тисою із завданням впоралися і не тільки зібрали необхідні кошти на лікування малюків із онкологічними захворюваннями, але й виконали спортивні завдання.

-Наш девіз – у здоровому тілі – здоровий дух. Закликаємо правоохоронців вести активний спосіб життя та передаємо естафету Виноградівському та Тячівському відділам поліції, – зазначила речник Хустського міськрайвідділу Агнеса Куртяк.

Слід зазначити, що благодійна естафета справді є хорошим меседжем, адже на відміну від популярного  торік обливання холодною водою спрямована на порятунок життів маленьких краян.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)