Учасники АТО в Хусті отримали земельні ділянки

1

Учасники АТО в Хусті отримали земельні ділянки

Земельні ділянки учасникам АТО та тим хустянам, які перебувають на черзі, затвердження ряду проектів із землеустрою, технічної документації, внесення змін до бюджету та інше – стали ключовими питаннями, які розглядали народні обранці Хуста від час ІІ пленарного засідання ІV сесії Хустської міської ради VІІ скликання, яке пройшло у вівторок, 26 квітня.

Провели зібрання Хустський міський голова Володимир Кащук та секретар міської ради Володимир Ерфан.

2

Почалося пленарне засідання із вшанування хвилиною мовчання ліквідаторів, які загинули, захищаючи українську землю від радіації після вибуху на ЧАЕС.

Відтак до порядку денного, який складався з 19 питань, було включено ще два – про грейдерування доріг та надання матеріальної допомоги хворим мешканцям міста.

3

Тож під час засідання народні обранці виділили кошти на берегоукріплення Хустеця, прийняли на баланс територіальної власності громади Хуста приміщення поліції, затвердили документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки біля Закарпатського лісотехнічного коледжу та надали землю учасникам АТО.

Між іншим, довкола земельних питань депутати дещо розійшлася в думках, однак більшістю голосів проголосували за те, аби передати їх у власність громадянам.

4

Крім того, вулицю Ватутіна «слуги народу» назвали іменем учасника антитертиористичної операції, який загинув на сході Михайла Печунки та передали на баланс ВУВКГ ливневі каналізації.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)