Зупинки в Хусті перетворюються на гуртівні макулатури

2

Зупинки в Хусті перетворюються на гуртівні макулатури

Колись макулатуру збирали і здавали школярі в учбових установах і колись автобусні зупинки справді нагадували місця, де можна спокійно чекати на транспортний засіб… але часи змінилися.. зараз макулатуру ніде не приймають, а зупинки перетворилися на дошки оголошень.

Кілька шарів паперу оздоблюють стіни зупинки біля супермаркету «Вопак» у місті над Тисою. Якщо здерти ці «шпалери», їхня вага може здивувати…

Які тільки послуги не можна вичитати серед листівок… Здається, мешканцям краю й газет читати не треба… досить відвідати громадське місце – автостоянку.

Утім подібні дії суперечать правилам благоустрою і за розклеювання рекламних оголошень у недозволених місцях де-юре можна поплатитися штрафом, розмір якого сягає від 340 до 1360 гривень, а для посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 гривень! Проте… де-факто адміністративними стягненнями відповідні органи у місті над Тисою не займаються.

І найбільш прикро, що нерідко незаконним шляхом рекламуються діячі культури, які б мали не псувати естетичну красу міста власними афішами, а примножувати духовні багатства краю.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)